What's Love Got To Do With It?
Metai
1993
Trukmė
1h. 58min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Brian Gibson
Aktoriai
Šalis
United States of America
Amžiaus cenzas
S

Filmas: Kuo čia dėta meilė? (1993)

What's Love Got To Do With It?

Dainininkė Tina Turner išpopuliarėjo, kai kaupia drąsą išsivaduoti iš smurtaujančio vyro Ike'o.

Apdovanojimai
nominuotas 2 oskarams. 3 laimėjimai & 15 nominacijos viso

Žiūrėti per TV

Bus rodomas
Birželis 17d. pirmadienis
00:30
Parodytas
Birželis 09d. sekmadienis
02:00
Birželis 01d. šeštadienis
04:00
Gegužė 16d. ketvirtadienis
23:50

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt