You Disappear
Metai
2017
Trukmė
1h. 57min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Peter Schønau Fog
Aktoriai
Šalis
Denmark,Sweden

Filmas: Tu Išnyksti (2017)

You Disappear

Mija aklai tiki savo patraukliu charizmatišku vyru Frederiku net ir tada, kai tas sėdi teismo salėje kaltinamas pasisavinęs privačios mokyklos, kurioje dirbo direktoriumi, pinigus. Ar jis taip padarė sąmoningai, ar dėl to kaltas jo smegenyse slypintis auglys? Beatodairiškai ieškodama tiesos, Mija vis giliau grimzta į abejones, ar pažįsta žmogų, su kuriuo dalijasi gyvenimu. "Tu išnyksti" – ilgai lauktas pripažinto režisieriaus darbas, apmąstantis žmogaus tapatybę ir poelgių motyvus. Filmas rodytas Tarptautiniame Toronto kino festivalyje, nominuotas Hamburgo kino konkurse. Taip pat nominuotas 5 Danijos kino prizams. Iš viso 8 kino nominacijos. Rodytas Vilniaus Europos šalių kino forume "Scanorama".

Apdovanojimai
1 laimėjimas & 8 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt