Aliens In The Attic
Metai
2009
Trukmė
1h. 26min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
John Schultz
Aktoriai
Šalis
Canada,United States of America

Filmas: Svečiai palėpėje (2009)

Aliens In The Attic

2009 m. JAV, Kanada. Nuotykių komedija.
Rež. John Schultz. Vaid.: Ashley Tisdale, Robert Hoffman, Carter Jenkins.

Puikus filmas ne tik vaikams, bet ir visai šeimai. „Madagaskaro“ scenaristas Markas Burtonas šį kartą pristato istoriją apie smalsių vaikų ir keistų padarų kovą.

Prasidėjus vasaros atostogoms, Pyrsonų šeima išvažiuoja pailsėti į vasarnamį. Atradimų jaudulio vedini, vaikai iš karto imasi tyrinėti namą. Prasibrovę į palėpę, vaikai iš karto pasigaili savo nuotykių troškimo. Nes prieš juos stovi ne kas kitas, o... ateiviai. Smailių dantų, žiaurios išvaizdos ir dydžio sulig žmonių keliais. Mažuosius dar labiau neramina ateivių planai sugriauti ir užvaldyti mūsų pasaulį. Kokių triukų prigalvos vaikai, kad išgelbėtų savo šeimą ir visą planetą?

Žiūrėti per TV

Bus rodomas
Gegužė 26d. sekmadienis
16:05

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt