Ennio
Metai
2021
Trukmė
2h. 36min.
ilgas
Režisierius
Giuseppe Tornatore
Aktoriai
Šalis
Belgium,China,Germany,Italy,Japan,Netherlands

Filmas: Maestro Ennio (2021)

Ennio

Ši juosta – dokumentinis pasakojimas apie legendinį kino kompozitorių Ennio Morriconę. Filmas išryškina svarbiausius E. Morriconės kūrybos momentus: nuo debiuto kine ir darbo su režisieriumi Sergio Leone iki laimėto "Oskaro", įteikto už darbą filme "Neapykantos aštuonetas". Filmą sudaro interviu su garsiais režisieriais ir muzikantais, kai kurių maestro pasaulinių gastrolių įrašai, ištraukos iš kultinių filmų, kuriuose skamba E. Morriconės muzika, ir išskirtiniai kadrai iš scenų bei vietų, kurios darė įtaką E. Morriconės gyvenimui.

Apdovanojimai
7 laimėjimai & 5 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Documentinis, Muzikinis, Biografinis, Istorinis

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3
Treileris 4
Treileris 5

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt