Ein Tisch In Der Provence – Ärztin Wider Willen
Metai
2020

Sugrįžimas į Provansą. Daktarė Prieš Savo Valią (2020)

Ein Tisch In Der Provence – Ärztin Wider Willen

Hamburge slaugytoja dirbanti Veronika Gilbert sužino, kad mirė jos tėvas. Būdama dvidešimties, moteris pabėgo iš namų vien dėl tironiško ir nepakenčiamo savo tėvo elgesio. Veronika svajoja tapti gydytoja, tačiau dėl egzaminų baimės niekaip neprisiverčia įgyti diplomo. Tėvas buvo vienas iš tų, kurie abejojo Veronikos galimybėmis ir menkino jos svajones. Net po gniuždančios žinios apie tėvo mirti, Veronika neapsisprendžia ar yra pasiruošusi apsilankyti Provanse. Pagaliau Veronikos dukra Lėja įkalba ją sukaupti visa drąsą ir po penkiolikos metų grįžti į gimtinę. Vos nuvykus į namus paaiškėja, kad šeima susiskaldžiusi daug labiau, nei tikėtasi. Ilgus metus Veronika nepalaikė santykių ne tik su tėvu, bet ir su motina. Tai dar labiau apsunkina situaciją. Nugyventi kambariai, akis badanti netvarka ir šalčiu dvelkiantis sutikimas nuo pirmų minčių namuose kelia Veronikai abejones. Galbūt grįžti čia, buvo klaida? Viską vainikuoja žinia, kad jos tėvas turi nesantuokinę dukrą Izabelę, kuriai šią akimirką rūpi tik palikimas. Po tokios žinios norisi vėl viską mesti ir pabėgti. Tačiau Veronika turi apsispręsti: ar vėl nori pabėgti, ar sutaikyti besiginčijančią šeimą?

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą:

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt