Rifkin's Festival
Metai
2020
Trukmė
1h. 32min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Woody Allen
Aktoriai
Šalis
Italy,Spain,United States of America
Amžiaus cenzas
N-14

Filmas: Rifkino Festivalis (2020)

Rifkin's Festival

San Sebastiane, be galo žavingame Ispanijos mieste prie jūros, vyksta kasmetis kino festivalis. Čia susirenka žymiausi kino pasaulio atstovai. Jų laukia filmų peržiūros, spaudos konferencijos, vakarėliai ir apdovanojimų ceremonijos. Į festivalį atvyksta ir amerikiečių pora – pagyvenęs sinefilas Rifkinas su žmona. Jie iškart neria į saulės nutviekstos Ispanijos ir filmų magiją. Tačiau netrukus šeimos idilė ima braškėti. Žmonai užmezgus romaną su talentingu režisieriumi Filipu, Rifkinas iš pavydo vieną po kito žiūri klasikinius filmus ir netrukus netikėtai suliepsnoja meile žaviai ispanei. Žiūrovai pamatys gražiausias istorinio miesto vietas, o patyrusių kinomanų akys pastebės užuominas į Federico Fellinio, Orsono Welleso, Luiso Bunuelio, Ingmaro Bergmano ir Jeano-Luco Godard'o kūrybą Dar viena žavi W. Alleno komedija apie meno, meilės, žmogiškųjų kompleksų ir mirtingumo pasaulį. "Gyvenimas – tarsi filmas. Kartais tai komedija, drama arba romantinis filmas, tačiau visų pirma jis yra detektyvas", – teigė režisierius.

Apdovanojimai
1 laimėjimas & 1 nominacija

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija, Romantinis

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt