Mein Tisch In Der Provence - Schwestern
Metai
2020

Sugrįžimas į Provansą. Viltis Pasveikti (2020)

Mein Tisch In Der Provence - Schwestern

Gyvenimas gimtinėje Veronikai pradeda patikti. Juk čia ji gali praktikuotis ir gydyti ligonius. Kaimo žmonės aklai ja pasitiki, kaip didžiai gerbiamo, mirusio gydytojo Seržo dukra. Jie nenori eiti konsultuotis pas naująjį gydytoja Hugo, nes šis jaunuolis taiko naujoviškus gydymo metodus, nekeliančius jokio pasitikėjimo. Hugo ir Veronika skeptiškai žiūri į vienas kito darbą. Bet, beveik visiems kaimo žmonėms susirgus ūmiu virškinamojo trakto virusu, jėgas tenka suvienyti. Visi pamato, kokią puikią komandą jie gali sudaryti. Bet pilnai perimti gydytojo praktikos Veronika negali. Tėvas testamente aiškiai išdėstė, kad ji galės gydytojauti tik išlaikiusi egzaminus. Ar Veronika įveiks egzaminų baimę?

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą:

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt