A White, White Day
Metai
2019
Trukmė
1h. 49min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Hlynur Pálmason
Aktoriai
Šalis
Denmark,Iceland,Sweden

Filmas: Balta Balta Diena (2019)

A White, White Day

Filmas prasideda citata: "Tokiomis dienomis, kai aplink balta ir nebėra skirtumo tarp žemės ir dangaus, mirusieji gali kalbėtis su mumis, gyvaisiais." Rūke paskendusiame Islandijos kraštovaizdyje pusamžis policininkas gedi avarijoje žuvusios žmonos. Vieną dieną, atsargiai liesdamas jos daiktus, vyras užčiuopia paslaptį. Atskleidus neseniai žuvusios žmonos apgaulingus meilės santykius, vyro išgyvenimai patiria krizę. Galiausiai viskas išsiveržia netvardomu pykčiu, neapykanta, kuri aplink naikina viską, kas gera, gražu ir artima. Nustoja džiuginti ir kitą prasmę įgauna net vienintelės šviesios akimirkos su žaisminga devynmete anūke. Stipri vidinė vyro drama ir nesumeluotas santykių vystymas – didžiulis aktoriaus Ingvaro Sigurdssono indėlis į šio filmo sėkmę. Už jį pripažintas Kanų kino festivalio "Kritikų savaitės" geriausiu aktoriumi ir Transilvanijos kino festivalio geriausiu aktoriumi. Filmas pelnė 6 svarbiausius Islandijos kino apdovanojimus "Edda". Taip pat aktorius buvo nominuotas Europos kino akademijos prizui. Iš viso 19 kino apdovanojimų ir 22 nominacijos. Rodytas Vilniaus kino festivalyje "Kino pavasaris".

Apdovanojimai
19 laimėjimai & 22 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama, Mistinis, Trileris

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt