My Piece of the Pie
Metai
2011
Trukmė
1h. 49min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Cédric Klapisch
Aktoriai
Šalis
France

Filmas: Mano Pyrago Dalis (2011)

My Piece of the Pie

Atleista iš darbo laivybos bendrovėje Frans perdozuoja tablečių. Ji skubiai išgabenama į ligoninę ir sėkmingai pasveiksta. Desperatiškai ieškodama darbo, kad galėtų išlaikyti tris vaikus, ji persikelia į Paryžių, kur susipažįsta su Ahmedu, buvusio bendradarbio tėvu. Moteris apsimeta žemos kvalifikacijos imigrante, kad susirastų pagalbinį darbą, tačiau vėliau jai pasiūloma tapti Stefano, turtingo prancūzų bankininko, grįžusio į Paryžių po 10 metų, namų tvarkytoja. Iš pradžių jų santykiai įtempti, bet galiausiai jis ją pamilsta: ypač po to, kai ji įrodo, kad moka prižiūrėti jo sūnų.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama, Komedija

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt