Star Trek: First Contact
Metai
1996
Trukmė
1h. 51min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Jonathan Frakes
Aktoriai
Šalis
United States of America
Amžiaus cenzas
N-14

Žvaigždžių kelias: Pirmasis Kontaktas (1996)

Star Trek: First Contact

„Enterprise-E“ turi grįžti į XXI amžių, kad išvengtų alternatyvios laiko juostos, kai Borgai užkariauja Žemę.

Apdovanojimai
nominuotas 1 oskarą. 8 laimėjimai & 21 nominacijos viso

Žiūrėti per TV

Parodytas
Birželis 23d. sekmadienis
15:40
Birželis 20d. ketvirtadienis
08:30
Birželis 19d. trečiadienis
10:40
Birželis 18d. antradienis
12:50
Birželis 17d. pirmadienis
19:10

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt