Schief Gewickelt
Metai
2011
Trukmė
1h. 30min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Lars Becker
Aktoriai
Šalis
Germany

Nepagrįsti Lūkesčiai (2011)

Schief Gewickelt

Mona vos suduria galą su galu. Ji griebiasi bet kokio menkai apmokamo darbelio, kad išlaikytų save ir savo mažylį Bobį. Kūdikį ji augina viena, o iš vaiko tėvo jau seniai nesitiki jokios paramos. Edis yra vakarėlių liūtas, kuris kaskart demonstruoja naują merginą. Kai jis praneša apie sužadėtuves, Mona nebeišlaiko ir anonimiškai nusiunčia jam priterštas sauskelnes. Edis, gavęs tokį siuntinuką, gerokai sutrinka. Jis nutuokia, kas čia pasidarbavo ir leidžiasi į Monos paieškas.

Žiūrėti per TV

Parodytas
Liepa 02d. antradienis
03:55

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt