The English Teacher
Metai
2013
Trukmė
1h. 31min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Craig Zisk
Aktoriai
Šalis
United States of America
Amžiaus cenzas
S

Anglų Kalbos Mokytoja (2013)

The English Teacher

Keturiasdešimtmetė netekėjusi anglų kalbos mokytoja Linda Sinkler gyvena mažame Kingstono miestelyje, Pensilvanijoje. Kaip ir dera vienišei, Linda gyvena su dviem Siamo katėmis mažame bute, kupiname geriausių pasaulio knygų. Jos geriausi draugai - knygos ir jų rašytojai, nes jų sukurti personažai išgyvena tokius spalvingus jausmus. Staiga Lindos gyvenimas pasisuka netikėta linkme, kai į mokyklą grįžta buvęs mokinys Džeisonas Šervudas. Kadaise aistringas, svajingas dvidešimtmetis vaikinas nesėkmingai bandė tapti dramaturgu Niujorke. Dabar vaikinas prislėgtas ir palūžęs. Griežtasis Džeisono tėvas daktaras Tomas Šervudas nori, kad sūnus nešvaistytų laiko siekdamas meno karjeros, o stotų mokytis į teisės mokyklą. Linda negali ramiai stebėti, kaip talentingas vaikinas tuoj atsisakys svajonių ir pasuks link nuobodulio bei rutinos. Mokytoja nusprendžia vieną vaikino pjesę perkelti į mokyklos sceną. Taip visų jų gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis...

Apdovanojimai
1 laimėjimas

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija, Drama, Romantinis, Documentinis, Nuotykių

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt