Ships In The Night: A Martha's Vineyard Mystery
Metai
2021
Trukmė
1h. 24min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Mark Jean
Aktoriai
Šalis
Canada,United States of America

Filmas: Laivai Naktyje (2021)

Ships In The Night: A Martha's Vineyard Mystery

Priverstas mesti darbą, detektyvas Džefas Džeksonas gyvena ramų gyvenimą Martos vynuogyne. Ramybė baigiasi tą akimirką, kai jūra išmeta į krantą negyvėlio kūną. Lėšų rinkimo regatos išvakarėse pasikėsinama ir į dar vieną bendruomenės narį. Meno galerijos vadovė Berni randama negyva, tikėtinai žuvusi nuo smūgio į galvą. Dvi mirtys per tokį trumpą laiką negali būti atsitiktinumas. Tačiau, kas jas sieja? Džefui į pagalbą atskuba buvusi mylimoji, medicinos ekspertė Zy Madeiras. Pamynę senas nuoskaudas jie dirba kaip puiki komanda. Po pokalbių su vietiniais gyventojais pradeda aiškėti ir galimi nusikaltimo motyvai. Galbūt galerijos vadovės mirtį lėmė neišspręsti verslo santykiai, o gal slaptas romanas? Regatos šventės nuotaika dar labiau aptemdoma, kai viešumon iškyla dar vienas nusikaltimas...

Žiūrėti per TV

Parodytas
Gegužė 08d. trečiadienis
03:25
Gegužė 04d. šeštadienis
18:05

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt