Spy In The Snow
Metai
2018
Trukmė
58min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
John Downer
Aktoriai

Filmas: Šnipas Sniege (2018)

Spy In The Snow

Kelionė po šalčiausias pasaulio vietas prasideda. Kaip gyvūnija prisitaiko gyventi ir daugintis sniegynuose? Kokia elgsena leidžia išgyventi nepalankiausiomis gyvybei sąlygomis? Intelektas ir draugiški santykiai būriuose padeda papūgoms išgyventi kalnuotose Naujosios Zelandijos regionuose. Atšiaurios sąlygos užkoduoja įdomią piršlybų techniką tarp vombatų. Slaptos kameros įsijungia ir galime tapti liudininkais, kokie atsidavę ir rūpestingi tėvai yra imperatoriškieji pingvinai.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Documentinis, TV Filmas

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt