Allagash
Metai
2020
Trukmė
1h. 29min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
John Barr
Aktoriai
Šalis
United States of America

Filmas: Kraujas Ir Pinigai (2020)

Allagash

Buvęs kariškis seniai paliko tarnybą ir apsigyveno toli nuo civilizacijos. Vienądien jis susiruošė į eilinę medžioklę. Leisdamasis per nesibaigiančius Meino miškus, randa negyvą moters kūną, šalia kurio krepšys su didžiule pinigų suma. Kaip jie čia atsidūrė – težino tik Dievas, bet nuo to momento prasideda veterano medžioklė. Jam ant kulnų lipa sunkiai ginkluoti banditai, norintys bet kokia kaina atgauti pinigus. Galima tik spėlioti, kas iš šios kovos išeis su pergale.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Trileris, Kriminalinis, Drama, Veiksmo

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt