The Vertical Ray of the Sun
Metai
2000
Trukmė
1h. 52min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Tran Anh Hung
Aktoriai
Šalis
France,Germany,Vietnam
Amžiaus cenzas
N-14

Vertikalus Saulės Spindulys (2000)

The Vertical Ray of the Sun

Šių laikų Hanojus. Trys seserys ir brolis susirenka į vyresniosios sesers kavinę paminėti motinos mirties metinių. Jaunėlė sesuo dar vieniša ir dalinasi butu su mielu vyresniu broliu aktorium, kurį beviltiškai myli. Antroji sesuo ištekėjusi už vyro, kuris turi kitą moterį ir vaiką su ja. Tą moterį jis myli taip pat karštai kaip ir savo žmoną - su keliomis sąlygomis ši sutinka tęsti santuoką. Trečioji sesuo ir jos vyras džiaugiasi sužinoję, kad ji laukiasi, ir nors vyrą gundo kitos moterys, jis lieka ištikimas žmonai. Nors visas seseris sieja puikūs santykiai, kiekviena jų slepia savo paslaptį.

Apdovanojimai
3 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama, Romantinis

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt