30 Years of Excuses
Metai
2022
Trukmė
1h. 14min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Armand Urbaniak
Aktoriai

30 Išsisukinėjimo Metų (2022)

30 Years of Excuses

Garsus lenkų perkusininkas Michałas Giercuszkiewiczius, buvęs bliuzo grupės "Dżem" narys, po dešimtmečius trukusios ryškios karjeros muzikos pasaulyje tapo atsiskyrėliu, gyvenančiu ant plausto ežero viduryje, gamtos apsuptyje. Vienatvė padėjo atsikratyti priklausomybės nuo kvaišalų, bet jam dar lieka ištesėti sau ir kitiems duotą pažadą - įrašyti savo gulbės giesmę, paskutinį muzikos albumą. Kūrėjas bando įgyvendinti 30 metų puoselėjamą svajonę nepaisydamas visų kliūčių, abejonių ir savo negalios.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Muzikinis, Documentinis

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt