The Last Duel
Metai
2021
Trukmė
2h. 33min.
ilgas
Režisierius
Ridley Scott
Aktoriai
Šalis
United Kingdom,United States of America
Amžiaus cenzas
S

Filmas: Paskutinė Dvikova (2021)

The Last Duel

Keturiems Oskarams nominuoto režisieriaus Ridlio Skoto darbas. Tikrais įvykiais paremta istorija apie XIV-o amžiaus Prancūzijoje įvykusią paskutinę legaliai įteisintą dvikovą iki mirties. Narsus ir atsidavęs karaliui riteris Žanas de Karužas (akt. Matt Damon) veda gražuolę Margaritą (akt. Jodie Comer). Pora niekaip negali susilaukti vaikų, o ilgos vyro kelionės į mūšius dar labiau atitolina juos vieną nuo kito. Margarita jaučiasi vieniša ir nevertinama. Po eilinio karo žygio grįžęs namo Karužas sužino, kad jo turtas, jo žmona, buvo pasisavinta. Moteris teigia, kad dvare pasirodęs senas pažįstamas, kadaise geras šeimos draugas Žakas le Gri (akt. Adam Driver) įsiveržė jėga į jos kambarį ir išprievartavo ją. Suprasdamas, kad nusikaltėlis turi aukštesnį statusą teisme, Žanas de Karužas iškviečia Žaką le Gri į dvikovą. Kovą, kurioje Dievas nuspręs, kas sako tiesą.

Apdovanojimai
4 laimėjimai & 42 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Veiksmo, Drama, Istorinis

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3
Treileris 4
Treileris 5
Treileris 6
Treileris 7
Treileris 8
Treileris 9
Treileris 10
Treileris 11
Treileris 12
Treileris 13

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt