Marcel The Shell With Shoes On
Metai
2021
Trukmė
1h. 30min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Dean Fleischer Camp
Aktoriai
Šalis
United States of America

Marselė – moliuskė su batais (2021)

Marcel The Shell With Shoes On

Marselis yra kriauklė su batais. Jis gyvena su savo močiute Koni ir didžiausia jo svajonė yra surasti savo šeimą, su kuria jis buvo priverstas išsiskirti. Apie šią neįprastą kriauklę yra kuriamas dokumentinis filmas ir netrukus Marselio istoriją išgirs visas pasaulis.

Žiūrėti per TV

Parodytas
Gegužė 26d. sekmadienis
19:00
Gegužė 16d. ketvirtadienis
20:00
Gegužė 07d. antradienis
19:00

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3
Treileris 4
Treileris 5
Treileris 6
Treileris 7

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt