PAWS P.I.
Metai
2018
Trukmė
1h. 26min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Danny Buday
Aktoriai
Šalis
United States
Amžiaus cenzas
N-7

Letenėlės. Privatūs Sekliai (2018)

PAWS P.I.

Neseniai našliu tapusį privatų detektyvą Konorą Viljamsą pasamdo gražuolė veterinarė. Gydytoja Katerina nori įrodyti, kad jos tetos testamentą neteisėtai užginčijo ir perėmė dėdulė Forestas Vortingtonas. Testamentu palikti pinigai turėjo būti skirti moderniai gyvūnų prieglaudai, tačiau dėdulė juos naudoja ne pagal paskirtį. Ilgainiui pradeda aiškėti, kad jokių įkalčių prieš sukčiaujantį poną Forestą nepavyks rasti ir nuostabios gyvūnų prieglaudos idėja liks neįgyvendinta. Čia į pagalbą tėčiui detektyvui nutaria ateiti Konoro sūnus Piteris. Berniukas su savo augintiniu šuneliu ir kalbančia papūga imasi bylos tyrimo. Sėkmė šypsos ir tik didelio atkaklumo dėka svajonė priartėja. Foresto Vortingtono niekšybės išplaukia į paviršių, o dvaro rekonstrukcija į gyvūnų prieglaudą tampa ranka pasiekiama.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Šeimai, Veiksmo, Komedija

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt