Blue State
Metai
2007
Trukmė
1h. 28min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Marshall Lewy
Aktoriai
Šalis
Canada,United States of America
Amžiaus cenzas
S

Liūdintis Demokratas (2007)

Blue State

Demokratų štabo savanoris Džonas pasižada, kad laimėjus Džordžui V. Bušui (George Walker Bush), jis paliks Ameriką. Nelaimei, viską nufilmuoja nacionalinės televizijos naujienų laida ir vaikinui belieka ištesėti savo pasižadėjimą. Kelionėje į Kanadą Džoną pasisiūlo lydėti bendramintė Chloja. Jaunuoliai apsilanko Džono tėvų, užkietėjusių respublikonų, namuose. Čia dar kartą tenka patirti priešiškumą liberalioms pažiūroms. O priartėjus prie Kanados sienos Chloja prisipažįsta esanti dezertyravusi karė. Kirsdama sieną ji rizikuoja ne tik savo, bet ir draugo laisve.

Apdovanojimai
1 nominacija

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija, Drama, Romantinis

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt