Eric Clapton: Life In 12 Bars
Metai
2017
Trukmė
2h. 15min.
ilgas
Režisierius
Lili Fini Zanuck
Aktoriai
Šalis
United Kingdom

Ericas Claptonas. Gyvenimas dvylikoje taktų (2017)

Eric Clapton: Life In 12 Bars

Šis filmas - žvilgsnis į gitaristo Erico Claptono gyvenimą ir kūrybą, papasakotas tų, kurie jį pažinojo geriausiai, tarp jų BB Kingas, Jimis Hendrixas ir George'as Harrisonas. Tai jaudinanti ir stebinanti juosta apie vieną didžiųjų šių laikų menininkų, "Grammy" apdovanojimo už gyvenimo pasiekimus laureatą ir vienintelį atlikėją, tris kartus įtrauktą į Rokenrolo šlovės muziejų.

Apdovanojimai
1 laimėjimas & 5 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Documentinis, Muzikinis, Biografinis

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt