Voir La Mer
Metai
2011
Trukmė
1h. 31min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Patrice Leconte
Aktoriai
Šalis
France

Filmas: Pamatyti Jūrą (2011)

Voir La Mer

Du broliai Nikola ir Klemanas nusprendžia per vasaros atostogas keliauti automobiliu iš gimtojo Monbaro, Šiaurės Prancūzijoje, į Sen Žan de Liuzą, Pietų Prancūzijoje, ir aplankyti ten gyvenančią motiną. Vienas brolių įsimyli gražią, jauną, kelyje sutiktą merginą Priudansą. Susižavėjusi jų planu, ši prisijungia prie jų. Pamažu abu broliai ją įsimyli. Priudansai patinka abu vyrai, todėl trijulė susitaria tiesiog džiaugtis gyvenimu, kol jauni. Tačiau kas nutiks, kai jie pasieks kelionės tikslą ir jų nuotykis baigsis?

Apdovanojimai
1 nominacija

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija, Drama, Romantinis

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt