Chess Story
Metai
2021
Trukmė
1h. 50min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Philipp Stölzl
Aktoriai
Šalis
Germany, Austria

Karališkasis žaidimas (2021)

Chess Story

Viena, 1938-ieji. Austriją okupuoja naciai. Daktaras Jozefas Bartokas su žmona Ana ruošiasi bėgti į Ameriką, tačiau jį suima gestapas. Jam, buvusiam nuverstos Austrijos aristokratijos notarui, liepiama padėti vietiniam gestapo vadui gauti prieigą prie privačių banko sąskaitų, kad būtų galima finansuoti nacių režimą. Atsisakęs bendradarbiauti, Bartokas uždaromas į vienutę. Kai jo protas ima temti, Bartokui į rankas patenka garsių šachmatų partijų knyga. Stengdamasis ištverti kankinančią izoliaciją, Bartokas pasineria į šachmatų pasaulį, sveiką protą išsaugo įsimindamas kiekvieną ėjimą.

Apdovanojimai
5 laimėjimai & 12 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama, Trileris, Karinis, Istorinis

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt