ZZ Top: That Little Ol' Band From Texas
Metai
2018
Trukmė
1h. 31min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Sam Dunn
Aktoriai
Šalis
United Kingdom, Canada, United States

ZZ Top. Šaunioji Trijulė Iš Teksaso (2018)

ZZ Top: That Little Ol' Band From Texas

Istorija apie tai, kaip trys keistuoliai paaugliai bliuzmenai tapo viena didžiausių ir mylimiausių grupių planetoje: ZZ Top. Šis filmas kupinas nuoširdžių grupės interviu, dar nematytų archyvų, animacijos, garsių gerbėjų pasakojimų. Į juostą įtrauktas ir intymus pasirodymas legendinėje Gruene Hall salėje, nufilmuotu tik šiam dokumentiniam filmui.

Apdovanojimai
1 nominacija

Žiūrėti per TV

Parodytas
Balandis 28d. sekmadienis
22:40

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt