Call Sign Banderas
Metai
2018
Trukmė
1h. 53min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Zaza Buadze
Aktoriai
Šalis
Ukraine

Šaukinys "Banderasas" (2018)

Call Sign Banderas

2014 m. rudenį Ukrainos rytuose esančioje ATO zonoje kontržvalgybos agentų grupė, vadovaujama patyrusio kapitono Antono Saenkos, bando užkirsti kelią sabotažui ir neutralizuoti Rusijos emisarą. Užduotį apsunkina tai, kad įvykiai vyksta kapitono gimtajame kaime, kurį jis seniai paliko. Vietos gyventojai jį laiko išdaviku, o Ukrainos kariuomenė - priešiška jėga.

Apdovanojimai
1 laimėjimas & 2 nominacijos

Žiūrėti per TV

Parodytas
Balandis 28d. sekmadienis
00:40
Balandis 26d. penktadienis
22:45

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt