Born Strong
Metai
2017
Trukmė
1h. 25min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Ross Hockrow
Aktoriai
Šalis
United States of America

Filmas: Gimę Būti Stipriais (2017)

Born Strong

Born Strong yra keturių stipriausių planetos vyrų istorija. Kiekvienais metais „Arnold Strongman Classic“ karūnuoja tyriausio jėgos išbandymo planetoje nugalėtoją. Šių metų Arnoldai yra unikalūs, nes kiekvienas iš šių keturių sveria daugiau nei 400 svarų. 40-metis lietuvis Žydrūnas Savickas yra pripažintas stipriausiu visų laikų žmogumi, kuris galbūt peržengė savo jėgą. Amerikietis Brianas Shaw yra čempiono titulą ginantis 6,8 colio, 425 kilogramus sveriantis milžinas, kuris, atrodo, pasiruošęs užimti karūną. Anglijos Edis Holas yra „alkanas vilkas“, beldžiantis į duris. „Padarysiu bet ką“, - sako jis. „Jei reikės, aš mirsiu. Galiausiai yra islandas Hafthoras Bjornssonas, kuris vaidina kalną „Sostų žaidime“. Jis yra jauniausias iš grupės, bet turbūt turintis didžiausią potencialą. „Smagu matyti šiuos monstrus“, – sako Arnoldas Schwarzeneggeris, varžybų vedėjas ir buvęs kultūrizmo čempionas. Born Strong mėgaujasi drama, kai susiduria šie nuostabūs milžinai.

Žiūrėti per TV

Bus rodomas
Birželis 24d. pirmadienis
08:00

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt