ABBA: Against The Odds
Metai
2024
Trukmė
1h. 34min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
James Rogan
Aktoriai
Šalis
Belgium,Czech Republic,Denmark,Estonia,Finland,France,Germany,Iceland,Netherlands,Norway,Sweden,Switzerland,United Kingdom

"Abba". Nepaisant Visko (2024)

ABBA: Against The Odds

Šiemet minime 50-ąsias ABBA pergalės „Eurovizijoje“ metines, o tai yra svarbus įvykis, reikalaujantis šventinės kino duoklės, tinkančios aukščiausios klasės popmuzikos grupei. „ABBA: Against the Odds“ pristato epinę ABBA kelionę į pasaulinę šlovę. Pradedant nuo tos akimirkos, kai jie laimėjo Euroviziją, pasakojama apie tai, kaip jie įveikė kritinę reakciją, visuomenės požiūrį ir santuokos iširimą, kad pristatytų savo novatorišką muziką ir įrodytų, kad jie yra gyvi.

Žiūrėti per TV

Parodytas
Gegužė 13d. pirmadienis
00:10
Gegužė 10d. penktadienis
22:45

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt