Dealing With Christmas
Metai
2023
Trukmė
1h. 34min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Arthur Sanigou
Aktoriai
Šalis
France

Stulbinančios Kalėdos! (2023)

Dealing With Christmas

Kūčių vakarą Gregas, vienišas ir tylus policijos pareigūnas, nedvejodamas palieka dukrą, kad galėtų vykti į misiją. Norėdamas išmokyti jį pamoką, Kalėdų Senelis nusprendžia išpildyti dukters norą: kad jos tėvas atrodytų kaip Ričardas Silestone'as, geraširdis ir labai skolingas šeimos vyras iš mylimo kalėdinio filmo, kurį ji dievina. Kol Gregas siunčiamas į šį neįtikėtiną pasaulį, Ričardas netyčia patenka į realų pasaulį ir abu vyrai supranta, kad neturi kito pasirinkimo, kaip tik užbaigti vienas kito misiją, kad susigrąžintų savo gyvenimą.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija, Nuotykių, Veiksmo

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt