Operation Fortune: Ruse De Guerre
Metai
2023
Trukmė
1h. 54min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Guy Ritchie
Aktoriai
Šalis
Turkey,United Kingdom,United States of America
Amžiaus cenzas
S

Operacija Fortūna: Apgaulės Menas (2023)

Operation Fortune: Ruse De Guerre

Britų žvalgybos MI6 agentas Orsonas Fortūna – vienas kiečiausių agentūros darbuotojų. Įprastai Fortūna dirba vienas, bet šįkart jis yra priverstas prisijungti prie amerikiečių CŽV agentų grupės, nes grėsmė irgi neeilinė. Į pogrindinio milijonieriaus, ginklų prekeivio ir šiaip bjauroko būdo vyruko Grego Simondso rankas pakliūva superslapta ir supermirtina ginklų technologija, kurią jis ruošiasi parduoti daugiausiai pasiūliusiam klientui. Naujai suformuotai MI6 ir CŽV komandai liepiama bet kokia kaina užkirsti tam kelią. Kad pasiektų tikslą, komanda nusprendžia pagalbon pasitelkti Holivudo dievaitį Denį Frančesko, kuris lyg tyčia yra labiausiai Simondso garbinama kino žvaigždė. Su Frančesko pagalba įsifiltravę į artimiausią ginklų prekeivio aplinką, komanda imasi darbo. Tačiau kaip ir dažniausiai būna žaviojo kino chuligano Guy‘aus Ritchie filmuose - ne viskas gaunasi pagal planą

Žiūrėti per TV

Parodytas
Birželis 18d. antradienis
00:30
Birželis 10d. pirmadienis
22:00
Birželis 02d. sekmadienis
01:00
Gegužė 27d. pirmadienis
01:25
Gegužė 23d. ketvirtadienis
03:45

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt