Spider In The Web
Metai
2019
Trukmė
1h. 53min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Eran Riklis
Aktoriai
Šalis
Belgium,United Kingdom,Israel

Filmas: Voras Voratinklyje (2019)

Spider In The Web

Slaptasis agentas Aderetas (akt. Ben Kingsley) skaičiuoja paskutines dienas tarnyboje. Nors vadovybė deda pastangas, kad Aderetas pats susiprastų ir atsistatydintų, jis neketina išeiti savo noru. Vadovybė įtaria, kad ruošdamas ataskaitas, agentas įtraukia išgalvotą informaciją, kad jo reputacija būtų kuo geresnė. Kilus įtarimams dėl Adereto lojalumo, slaptosios agentūros vadovybė išsiunčią jaunesnįjį darbuotoją Danielį (akt. Itay Tiran), kad įvertintų Adereto veiksmus ir įsitikintų jo atsidavimu šaliai. Aderetui skiriama paskutinė misija. Ieškodamas atsakymų, vyras užmezga santykius pagrindine tyrimo vadove Andžela (akt. Monica Bellucci). Tačiau tai dar labiau apsunkina jo padėtį. Aderetas lieka įstrigęs sudėtingame nepasitikėjimo tinkle, jausdamas sąjungininkų priešiškumą ir savo abejotinos praeities vaiduoklius.

Žiūrėti per TV

Parodytas
Gegužė 27d. pirmadienis
01:30
Gegužė 21d. antradienis
22:30

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt