The United States Vs. Billie Holiday
Metai
2021
Trukmė
2h. 11min.
ilgas
Režisierius
Lee Daniels
Aktoriai
Šalis
United States of America

Jungtinės Valstijos Prieš Bilę Holiday (2021)

The United States Vs. Billie Holiday

Billie Holiday didžiąją savo karjeros dalį praleido gerbėjų dievinama. 1940-aisiais vyriausybė nusitaikė į Holiday, vis labiau stengdamasi rasizuoti karą su narkotikais, galiausiai siekdama, kad ji nedainuotų prieštaringai vertinamos baladės „Strange Fruit“.

Žiūrėti per TV

Parodytas
Birželis 17d. pirmadienis
23:00
Birželis 15d. šeštadienis
01:10
Birželis 09d. sekmadienis
23:00
Birželis 05d. trečiadienis
23:00
Birželis 01d. šeštadienis
21:00

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3
Treileris 4
Treileris 5

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt