Well Done!
Metai
2023
Trukmė
1h. 45min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Hwang Dong-seok
Aktoriai
Šalis
South Korea

Ponas Bleikas Jūsų Paslaugoms (2023)

Well Done!

Kiekvieną dieną besijaučiantis beviltiškai ir niūriai, Kang Jin gyvenimas pasisuka dramatiškai, kai jis užklysta į pamestą Rangui priklausantį pinigų voką. Naudodamasis šiuo naujai įgytu turtu, jis stoja prieš Nam Youngo merginą Da-young. Tačiau kai Nam-Young atranda Kang-jino veiksmus, jis smogia atgal, pavogdamas jo pinigus ir paskelbdamas pavojingus grasinimus. Neturėdamas kur kreiptis, Kang Džinas pasitiki Rangu, kuris atskleidžia slaptas žinias apie skolų išieškojimo pasaulį. Kartu jie leidžiasi į jaudinančią galios ir kontrolės kelionę, kai Kang-jin žengia pirmuosius žingsnius į paskolintų ryklių pasaulį.

null
null

Žiūrėti per TV

Parodytas
Liepa 01d. pirmadienis
04:10
Birželis 29d. šeštadienis
21:20

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt