Wire Room
Metai
2022
Trukmė
1h. 37min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Matt Eskandari
Aktoriai
Šalis
United States of America
Amžiaus cenzas
S

Pasiklausymų Kambarys (2022)

Wire Room

Naujasis užverbuotas Justinas Rosa turi stebėti ginklų kontrabandos kartelio narį Eddie Flynną ir bet kokia kaina išlaikyti jį gyvą. Kai SWAT komanda nusileidžia prie Flino namų, Rosa sulaužo protokolą ir tiesiogiai susisiekia su gangsteriu, kad išgelbėtų jo gyvybę. Ginkluotiems žmonėms įsiveržus į Vielos kambarį ir įsivyravus chaosui, Muelleris ir Rosa galutinai, beviltiškai stoja prieš korumpuotus agentus ir pareigūnus, kurie siekia sunaikinti įkalčius ir juos abu nužudyti.

null
null

Žiūrėti per TV

Parodytas
Liepa 08d. pirmadienis
00:40
Liepa 06d. šeštadienis
21:00

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt