Mad Max: Fury Road
Metai
2015
Trukmė
2h. 0min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
George Miller
Aktoriai
Tom Hardy Charlize Theron Nicholas Hoult Hugh Keays-Byrne Josh Helman
Šalis
Australia, South Africa
Amžiaus cenzas
N-14

Pašėlęs Maksas: Įtūžio kelias (2015)

Mad Max: Fury Road

8.1
IMDb
1.1M balsų

2015 m. Australija. Veiksmo trileris.
Rež. George Miller. Vaid.: Tom Hardy, Charlize Theron, Nicholas Hoult, Hugh Keays-Byrne, Nathan Jones, Josh Helman, Rosie Huntington-Whiteley, Riley Keough, Zoë Kravitz, Abbey Lee, Courtney Eaton.
Reitingas: N-16

MAD MAX. Prieš gerus trisdešimt metų šis vardas buvo šaunumo sinonimas ir kiekvieno paauglio idealas. Viską praradusį ir dėl to jokių pavojų nesibaiminantį policininką suvaidinusį aktorių Mel‘ą Gibson‘ą šis herojus per vieną naktį pavertė superžvaigžde. 1979-aisiais kino ekranuose pasirodęs „Pašėlęs Maksas“ sulaukė dviejų tęsinių (1981 ir 1985 m.) ir tapo vienu sėkmingiausių visų laikų Australijos kino filmų.

Praėjus daugiau nei ketvirčiui amžiaus, pasitelkusi naujausias specialiųjų efektų technologijas į didžiuosius ekranus su trenksmu atkeliauja ketvirtoji „Pašėlusio Makso“ dalis. Globalinę katastrofą išgyvenusioje ir absoliučia dykyne virtusioje Žemėje klajojantis vienišius Maksas sutinka Furiozą – paslaptingą moterį, žūtbūt siekiančią persikelti per dykumą, kurioje negalioja jokie įstatymai, kur iš sutiktojo naivu tikėtis gailestingumo, ir kurią įveikti vienam taip pat jokios vilties. Maksas sutinka jai padėti...

Apdovanojimai
laimėjo 6 oskarams. dar 235 laimėjimai & 231 nominacijos.
Buvę eterio laikai
Lapkritis 19d.
11:45

Filmo "Pašėlęs Maksas: Įtūžio kelias " treileriai

Treileris 1

Filmo "Pašėlęs Maksas: Įtūžio kelias " pagrindiniai aktoriai