The Weather Man
Metai
2005
Trukmė
1h. 42min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Gore Verbinski
Aktoriai
Šalis
USA, Germany
Amžiaus cenzas
S

Filmas: Orų pranešėjas (2005)

The Weather Man

Deivas Spricas - garsus Čikagos orų pranešėjas. Darbe jam einasi puikiai. Atlyginimas puikus, darbo nedaug, ir jis turi progą kopti karjeros laiptais. Tačiau asmeninis Deivo gyvenimas - liūdnokas. Jo tėvas sunegalavo, išsiskyrė su žmona, su vaikais beveik nebendrauja. Gavęs naują darbą Deivas turės persikelti gyventi į Niujorką. Todėl jis nusprendžia tinkamai išnaudoti likusį laiką Čikagoje ir suvienyti savo šeimą. Deja, paaiškėja, kad tą padaryti sunkiau, nei jis įsivaizdavo.
2005 m. JAV. Komiška drama.
Rež.: Gore Verbinski. Vaid.: Nicolas Cage, Michael Caine, Hope Davis, Gil Bellows ir kiti.
Reitingas: 18

Žiūrėti per TV

Parodytas
Birželis 11d. antradienis
21:00

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt