The Dark Knight
Metai
2008
Trukmė
2h. 32min.
ilgas
Režisierius
Christopher Nolan
Aktoriai
Christian Bale Heath Ledger Aaron Eckhart Michael Caine Gary Oldman
Šalis
USA, UK
Amžiaus cenzas
N-7

Filmas: Tamsos riteris (2008)

The Dark Knight

9
IMDb
2.8M balsų

2008 m. Didžioji Britanija, JAV. Veiksmo trileris.
Rež. Christopher Nolan. Vaid.: Christian Bale, Heath Ledger, Aaron Eckhart, Michael Caine, Maggie Gyllenhaal, Gary Oldman, Morgan Freeman.
Reitingas: N-7

Du „Oskarus“ laimėjusi ir septyniems nominuota juosta pelnė neįtikėtiną žiūrovų palankumą. Christopherio Nolano režisuotas filmas pasauliniame kinomanų reitinge (iš 250 filmų) užima garbingą 4 vietą. Mistinis Džokerio vaidmuo aktoriui Heathui Ledgeriui pelnė „Oskarą, kuris įteiktas jo šeimai, jau po aktoriaus mirties. Be įspūdingo H. Ledgerio pasirodymo, juosta žavi įspūdingais vaizdo efektais, puikiai parinkta muzika ir menišku grimu. Beje, H. Ledgeris Džokerio grimą susikūrė pats. Neveltui šį vaidmenį, dar būdamas gyvas, jis įvardijo kaip savo mėgstamiausią ir labiausiai pavykusį darbą.

Istorija žiūrovus nukelia į Gotemo miestą. Padedamas leitenanto Gordono ir advokato Dento, Betmenas ruošiasi sunaikinti kriminalines organizacijas. Šis bendradarbiavimas duoda nemažai naudos, bet netrukus juos ima persekioti piktadarys Džokeris. Ar Gotemo gyventojai įveiks blogio jėgas?

Apdovanojimai
laimėjo 2 oskarams. dar 156 laimėjimai & 163 nominacijos.
Buvę eterio laikai
Lapkritis 21d.
22:45
Lapkritis 20d.
21:00

Filmo "Tamsos riteris " treileriai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3
Treileris 4
Treileris 5
Treileris 6

Filmo "Tamsos riteris " pagrindiniai aktoriai