Allied
Metai
2016
Trukmė
2h. 4min.
ilgas
Režisierius
Robert Zemeckis
Aktoriai
Šalis
UK, USA
Amžiaus cenzas
N-14

Filmas: Sąjungininkai (2016)

Allied

2016 m. Didžioji Britanija, JAV. Veiksmo drama.
Rež. Robert Zemeckis. Vaid.: Brad Pitt, Marion Cotillard, Jared Harris.
Reitingas: N-14

Tikrais įvykiais paremta, „Oskaru“ apdovanoto režisieriaus Roberto Zemeckio veiksmo drama. Lietuvių kilmės režisierius dar kartą įrodė, jog yra vienas iš iškiliausių modernaus Holivudo kino kūrėjų. Šnipų temos filme, nuo kurio bus sunku atplėšti akis, nusifilmavo Bradas Pittas ir garsioji prancūzė Marion Cottilard.

Antrojo pasaulinio karo įkarštyje, Šiaurės Afrikoje susikerta amerikiečio Makso ir prancūzės Merijon keliai. Maksas – amerikiečių šnipas, užduotis vykdantis bet kokiomis priemonėmis. Merijon – prancūzų pasipriešinimo kovotoja ir slaptoji agentė. Prireikus abu nedvejodami atima gyvybę ir nepailsdami kovoja už laisvę, idealus ir teisybę. Juos suveda tarptautinė operacija, Maksas ir Merijon vis daugiau bendrauja tarpusavyje, įsimyli ir sukuria šeimą. Kai gyvenimas jau atrodo ramus, Maksui numetama dvejonė, kad jo žmona turi paslapčių ir tiesiog naudojasi Maksu. Kaip yra iš tiesų?

Apdovanojimai
nominuotas 1 oskarą. dar 1 laimėjimas & 10 nominacijos.

Žiūrėti per TV

Bus rodomas
Birželis 20d. ketvirtadienis
04:00
Parodytas
Birželis 12d. trečiadienis
02:00
Gegužė 27d. pirmadienis
00:30
Gegužė 25d. šeštadienis
21:30

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt