Runaway Jury
Metai
2003
Trukmė
2h. 7min.
ilgas
Režisierius
Gary Fleder
Aktoriai
Šalis
USA
Amžiaus cenzas
N-7

Verdiktas už pinigus (2003)

Runaway Jury

2003 m. JAV. Kriminalinis trileris.
Rež. Gary Fleder. Vaid.: John Cusack, Rachel Weisz, Gene Hackman.
Reitingas: N-7

Nikolas gauna šaukimą tapti prisiekusiuoju teisme. Nagrinėjama dvejų metų senumo ginklų prekybos ir žmogžudystės byla. Deja, visus prisiekusiuosius galima papirkti, svarbu tik žinoti jų kainą…

Kokį sumanymą ruošiasi įgyvendinti Nikolas? Ar teisingumas triumfuos, kai aplinkui tiek korumpuotų teismo pareigūnų?

Apdovanojimai
1 laimėjimas & 3 nominacijos.

Žiūrėti per TV

Parodytas
Birželis 11d. antradienis
07:25
Birželis 10d. pirmadienis
11:40
Birželis 09d. sekmadienis
11:50
Birželis 08d. šeštadienis
21:00
Birželis 01d. šeštadienis
10:10
Gegužė 30d. ketvirtadienis
08:05
Gegužė 29d. trečiadienis
13:20
Gegužė 28d. antradienis
18:55

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt