Wimbledon
Metai
2004
Trukmė
1h. 38min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Richard Loncraine
Aktoriai
Šalis
UK, France, USA
Amžiaus cenzas
N-7

Filmas: Vimbldonas (2004)

Wimbledon

Drama pasakoja apie talentingą teniso žvaigždę Piterį Koltą ir jį persekiojančias nesėkmes. Piteris atsidūrė geriausių pasaulio tenisininkų sąrašo apačioje, o ir asmeniniame gyvenime nesiseka rasti meilės. Tačiau netikėtai Piteriui nusišypso laimė - jis gauna kvietimą dalyvauti prestižiniame Vimbldono turnyre. Čia jis susipažįsta su amerikiete "teniso blogiuke" Lize Bredberi ir ją pamilsta ir pradeda skinti pergales vienose varžybose po kitos. Tačiau ar šios sėkmės užteks norint iškovoti čempiono titulą?
2004 m. Didžioji Britanija. Komedija.
Rež. Richard Loncraine. Vaid.: Kirsten Dunst, Paul Bettany, Kyle Hyde, Robert Lindsay, Celia Imrie ir kiti.
Reitingas: N-7

Apdovanojimai
1 nominacija.

Žiūrėti per TV

Bus rodomas
Birželis 20d. ketvirtadienis
19:25
Birželis 21d. penktadienis
13:10
Birželis 22d. šeštadienis
06:35
Parodytas
Birželis 15d. šeštadienis
07:00
Birželis 14d. penktadienis
10:35
Birželis 13d. ketvirtadienis
15:55
Birželis 11d. antradienis
05:50
Birželis 10d. pirmadienis
10:05
Birželis 09d. sekmadienis
17:35
Gegužė 24d. penktadienis
07:40
Gegužė 23d. ketvirtadienis
12:50
Gegužė 22d. trečiadienis
17:55

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt