Star Trek. Nemesis
Metai
2002
Trukmė
1h. 56min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Stuart Baird
Aktoriai
Šalis
USA
Amžiaus cenzas
N-7

Žvaigždžių kelias. Atpildas (2002)

Star Trek. Nemesis

2002 m. JAV. Trileris
Kapitonas Žanas Lukas Pikardas ir jo erdvėlaivio įgula susigrumia su nauju šiurpinančiu priešu, kuris visų nuostabai turi ryšių su Pikardu! Po smagių Raikerio ir Trojos vestuvių Pikardas sulaukia dar vienos džiugios žinios: romulanai nori taikos, o kapitonas žada tapti federacijos pasiuntiniu. Tačiau "Enterprise" priartėjus prie romulanų imperijos, jie išvysta laukiantį priešą, slepiantį demonišką sunaikinimo planą ir neįtikimą paslaptį, kuri Pikardui bus milžiniškas iššūkis.
Rež.: Stuart Baird. Vaid.: Patrick Stewart, Jonathan Frakes, Brent Spiner ir kiti.
Reitingas: N-7

Apdovanojimai
1 laimėjimas & 4 nominacijos.

Žiūrėti per TV

Parodytas
Birželis 25d. antradienis
06:50
Birželis 24d. pirmadienis
07:15
Birželis 23d. sekmadienis
19:05
Birželis 20d. ketvirtadienis
13:35
Birželis 19d. trečiadienis
19:05

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt