The Lost City of Z
Metai
2016
Trukmė
2h. 21min.
ilgas
Režisierius
James Gray
Aktoriai
Šalis
USA
Amžiaus cenzas
N-14

Prarastasis miestas Z (2016)

The Lost City of Z

Tai tikra aistringo keliautojo Percy Fawcetto istorija. Patyrusiam bebaimiui britų šauliui, tyrinėtojui ir kartografui Fawcettui Britanijos valdžia dvidešimto amžiaus pradžioje patiki misiją Bolivijos ir Brazilijos pasienyje. Žemėse, kur gresia karas dėl teritorijų, Persis turi išsiaiškinti tikrąją tiesą. Misija pasiseka, namuose jis sulaukia džiaugsmingo sutikimo, o žmona Nina padovanoja antrąjį vaiką. Visgi vyras niekaip negali pamiršti Amazonės džiunglių žinovo, lydėjusio jį ekspedicijoje, papasakotos istorijos apie džiunglių gilumoje slypintį miestą visą vien iš aukso ir stebinantį civilizacijos išradimais. Tai išgirdęs Persis manė, kad tai pramanai, bet kai pats rado išskirtinio grožio keramikos ir kelias akmenines statulėles, suabejojo. Šiek tiek pabuvęs namuose keliautojas nusprendžia grįžti į Pietų Ameriką. Jis prašo valdžios skirti jį į naują ekspediciją, bet yra išjuokiamas ir nusprendžia keliauti savarankiškai. Ar jam pavyks surasti mistinį turtingą miestą, ar skaudžiai nusivilti? Kaip seksis išgyventi laukinėse džiunglėse, ar vietiniai priims atvykėlius iš Britanijos? Itin gražiai nufilmuotame, egzotinių kraštovaizdžių kupiname filme pagrindinį herojų vaidina Charlie Hunnam, jo žmoną Niną įkūnija „Auksiniam gaubliui“ nominuota Sienna Miller, o kelyje Persį lydėjusį kapralą Henrį Costiną vaidina Robertas Pattisonas.

Apdovanojimai
6 laimėjimai & 31 nominacijos.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Biografinis, Drama, Nuotykių, Istorinis

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3
Treileris 4
Treileris 5
Treileris 6
Treileris 7
Treileris 8
Treileris 9

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt