Одноклассницы
Metai
2017
Trukmė
1h. 16min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Dmitriy Suvorov
Aktoriai
Šalis
Russia

Ištekėti Per Naktį 2 (2017)

Одноклассницы

Tas pats miestas. Tos pačios draugės. Kita nuotaka. Po itin komplikuotų, bet galų gale sėkmingai įvykusių Katios vestuvių, naujai iškepta žmona ir trys jos draugės vėl gyvena įprastus gyvenimus. Katia mėgaujasi santuoka, Vika toliau organizuoja vestuves kitiems, Sveta toliau verčiasi psichologės praktika, o Daša rėžia sparną apie naujai atrastą simpatiją iš banko – "kreditų karalių" Mišą. Ir, žinoma, įsivelia į visą virtinę juokingų nuotykių ir nesusipratimų.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt