Inside Llewyn Davis
Metai
2013
Trukmė
1h. 44min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Joel Coen
Aktoriai
Šalis
United States of America
Amžiaus cenzas
S

Groja Liuvinas Deivisas (2013)

Inside Llewyn Davis

Sunkiai besiverčiantis pradedantis Folk roko muzikantas Deivisas, turi išgyventi negailestingą žiemą Niujorke. Kęsti alkį bei kiekvieną naktį ieškoti pastogės tampa rutina, o koncertai vietiniame muzikos klube nesurenka pakankamai pinigų. Stebėdamas publikai pataikaujančius kolegų pasirodymus Deividas supranta, kad jo muzikos niekam nereikia, o gal tiesiog jis turi pasikeiti pats. Kultinių brolių Koenų filmas, puikiai atskleidžiantis šešiasdešimtųjų atmosferą, kai savo dainas kūrė Bobas Dylanas ir kiti žymūs folko muzikantai. Kas ištikrųjų slypi po lyriškos Deviso dainos žodžiais?

Apdovanojimai
nominuotas 2 oskarams. 46 laimėjimai & 174 nominacijos viso

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama, Muzikinis, Komedija

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3
Treileris 4
Treileris 5
Treileris 6
Treileris 7
Treileris 8
Treileris 9

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt