Ikar. Legenda Mietka Kosza
Metai
2019
Trukmė
2h. 2min.
ilgas
Režisierius
Maciej Pieprzyca
Aktoriai
Šalis
Poland

Ikaras. Mieteko Košo Legenda (2019)

Ikar. Legenda Mietka Kosza

Trumpai lenkų džiazo padangėje sužibęs Mieczyslawas Koszas (1944-1973) buvo aklas. Šio fortepijono genijaus gyvenimas ir karjera skriejo it žvaigždė: ryškiai, įkvepiančiai, žaibiškai. Ankantį berniuką mama atidavė globoti vienuolėms, ir internate atsiskleidė jo muzikinis talentas. Apakusiam vaikui muzika tampa akimis ir būdu bendrauti su pasauliu. Iš Lenkijos provincijos į sostinę atvykęs vaikinas tampa pianino virtuozu, tačiau, atradęs džiazą, teturi vieną tikslą – užkariauti muzikos pasaulį. Sėkmė jam vis labiau šypsosi – vienas po kito pasipila apdovanojimai, pažintys ir pripažinimas, kartu skurdas, vienatvė, meilės ilgesys, alkoholis. Kartą jo gyvenime pasirodo ji – charizmatiškoji dainininkė Zuza. Tikrais įvykiais paremta drama atskleidžia įspūdingą muzikanto talentą, sudėtingas asmeninio gyvenimo peripetijas ir užsispyrimą siekti tikslo, nepaisant nei fizinės negalios, nei socialistinės nomenklatūros taisyklių. Garsusis muzikantas 1973 metais, būdamas dvidešimt devynerių, iškrito pro langą. Iki šiol neaišku, ar tai buvo savižudybė, ar nelaimingas atsitikimas. Filmas pelnė septynis Gdynės kino festivalio prizus, du prestižinius Lenkijos kino akademijos "Erelio" apdovanojimus. Iš viso 10 kino apdovanojimų ir 13 nominacijų.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt