Herz Aus Glas
Metai
1976
Trukmė
1h. 34min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Werner Herzog
Aktoriai
Šalis
Germany

Filmas: Stiklo širdis (1976)

Herz Aus Glas

Filmas sukurtas pagal Herberto Achternbuscho apsakymą "Mirties valanda". Filmo pagrindu tapo legenda apie istoriškai pagrįstą Rytų Bavarijos mitinį veikėją – piemenį, turėjusį pranašo galių. Veiksmas rutuliojasi XIX a. Bavarijos miškuose. Ten esančiame kaime stovi stiklinė trobelė. Vieną dieną šios trobelės meistras miršta, nusinešdamas rubino stiklo gamybos paslaptį. Tai sukelia susirūpinimą darbininkų, kurie iš to pelnėsi duoną. Naujasis namo šeimininkas visokiais būdais mėgina atskleisti paslaptį. Tačiau net ir išlydęs stiklą, nesugeba rasti jo gamybos recepto. Nieko nepešę, kaimiečiai užkopia į kalną pas pranašą Hiasą, kad šis padėtų atskleisti paslaptį, vėliau jis pats nusileidžia į kaimą. Nors kai kurios Hiaso pranašystės susijusios su pagrindiniu filmo veiksmu – jis išpranašauja būsimus įvykius stiklinėje trobelėje, dauguma jų, kai kalbama apie kosminio masto katastrofas, neturi nieko bendro su filmo veiksmu. Filmo pradžia ir pabaiga sukuria tarsi dvi vizijas: naujo pasaulio susikūrimo ir naujo žmogaus pasirodymo. Vokietijos nacionalinė kino premija "Auksinė kino juosta" už operatoriaus darbą Jorgui Schmidtui-Reitweinui. Rodytas tarptautinio Valjadolido kino festivalio konkurse.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija, Drama

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt