Lilith Und Die Sache Mit Den Männern
Metai
2018

Lilita Ir Vyriški Reikaliukai (2018)

Lilith Und Die Sache Mit Den Männern

Lilita Larson kilusi iš šeimos, kurioje visos moterys – savarankiškos ir nepriklausomos nuo vyrų. Mergina nežino, kaip prisipažinti, kad ji susižadėjo ir kartu su mylimuoju nori likti Stockholme. Grįžusi namo, Lilita planuoja prisipažinti, bet netikėtų įvykių virtinė ir jos šeimos kova su Blomkuistų klanu pakeičia planus. Kadangi matriarchatinė Larsonų ir patriarchalinė Blomkuistų šeimos daugelį metų nesutaria, Lilita nusprendžia išsiaiškinti priežastį. Į pagalbą ji pasikviečia Magnusą Blomkuistą. Kuo baigsis šis tyrimas?

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą:

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt