Agnes Paplūdimiai
Metai
2008

Filmas: Agnes Paplūdimiai (2008)

Originalus pavadinimas: Agnes Paplūdimiai

"Atverk žmones – rasi juose gamtovaizdžius, atvėręs mane – rastum paplūdimius", – grįždama į savo gyvenimo paplūdimius, Agnes Varda kuria dokumentinį autobiografinį filmą. Emocingai ir su humoru ji dalijasi prisiminimais apie patirtį dirbant fotografe, vėliau režisiere, apie gyvenimą su režisieriumi Jacquesu Demy, feministinius užmojus, keliones į Kubą, Kiniją ir JAV, kitus darbus ir šeimą. "Tai bent užmojis – kurti filmą autoportretą būnant 80 metų. Ši mintis man atėjo vieną rytą Normutjė paplūdimyje, kai suvokiau, kiek daug kitų paplūdimių paveikė mano gyvenimą. Norėdama papasakoti – draugams, šeimai ir kitiems – apie savo darbus bei kai kuriuos gyvenimo įvykius, juos ir pasirinkau kaip pasakojimą siejančią giją." Apdovanotas prancūzų "Cezariu" kaip geriausias dokumentinis filmas. Nominuotas Europos kino akademijos prizui kaip geriausias metų dokumentinis filmas. Rodytas tarptautiniame Venecijos kino festivalyje. Iš viso 12 kino apdovanojimų ir 13 nominacijų.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą:

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt