A Portrait of the Hawk
Metai
2019
Trukmė
1h. 16min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Vytautas V. Landsbergis

Filmas: Vanago Portretas (2019)

A Portrait of the Hawk

Vanagas buvo vienas žinomiausių Lietuvos rezistentų pokario laikotarpiu. Tai istorija apie žmogų, kuris buvo priverstas kovoti su sovietais, kurie įsiveržė į šalį po Antrojo pasaulinio karo. Vanagas turėjo slėpti savo šeimą 11 metų, o galiausiai sovietų jį išdavė ir žiauriai nužudė. Filmas sukurtas pagal Adolfo Ramanausko dienoraštį – Vanagas. Tai yra fonas Mantui Petravičiui – tapytojui, bandančiam nutapyti Vanago portretą. Jis semiasi įkvėpimo aplankydamas tikslias vietas, kuriose Vanagas kovojo ir turėjo slapstytis.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą:

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt