Gloria Bell
Metai
2018
Trukmė
1h. 42min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Sebastián Lelio
Aktoriai
Šalis
Chile
Amžiaus cenzas
S

Filmas: Gloria Bell (2018)

Originalus pavadinimas: Gloria Bell

Gloria (akt. Julianne Moore) užaugino du vaikus, kurie užaugo ir pradėjo gyventi savo gyvenimą. Santuoka su vyru baigėsi skyrybomis prieš keletą metų. Ji nesigaili dėl to, kas įvyko, ir toliau mėgaujasi gyvenimu. Moteris labai mėgsta šokti ir lanko įvairius šokių klubus mieste, kur susitinka su vyrais. Kartą jos keliai susikerta su buvusiu kariškiu Arnoldu (akt. John'as Turturro) ir tarp jų užsimezga romanas.

Apdovanojimai
9 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama, Romantinis, Komedija, Muzikinis

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3
Treileris 4

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt